KONTAKT

kontakt2

Siedziba firmy

PHU Systemo

ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie
Śląskie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel. 32 762 81 73
fax. 32 762 81 73
mob.728 491 909
mail. biuro@systemo.com.pl

Czy SYSTEMO montuje bramy w całej Polsce?

Nasza firma świadczy usługi na terenie Śląska. Zajmujemy się sprzedażą i montażem bram w okolicach Krakowa, Częstochowy, Bielsko-Białej, Katowic, Gliwic, Zabrza, Chorzowa, Tych, Mysłowic, Siemianowic, Będzina, Piekar Śląskich, Mikołowa i Sosnowca.

Z pewnością dotrzemy również do klientów w okolicach Czeladzi, czy Bytomia. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi eksperci z pewnością wesprą Państwa fachowym doradztwem i sprawdzą, czy świadczymy usługi we wskazanym miejscu.

Skorzystaj z usług doświadczonego producenta

Brama pochodząca od renomowanego producenta to gwarancja najwyższej funkcjonalności. Od ponad dwudziestu lat wspieramy naszych Klientów w doborze produktów odpowiadających im potrzebom. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wyselekcjonowaliśmy najlepsze materiały do produkcji bram segmentowych. Wiemy, że nasze produkty powinny cechować się niezawodnością przez wiele lat, dlatego wykorzystujemy jedynie najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości tworzywa. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów. Zapewniamy profesjonalne wykonanie obmiarów, dobór najlepszego rozwiązania oraz pełną opiekę posprzedażową. Podczas awarii nasi specjaliści udzielą fachowej pomocy i wesprą w szybkim rozwiązaniu problemu.