KONTAKT

kontakt2

Siedziba firmy

PHU Systemo

ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie
Śląskie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel. 32 762 81 73
fax. 32 762 81 73
mob.728 491 909
mail. biuro@systemo.com.pl
SYSTEMO Katowice > BLOG > Dlaczego zakup bramy szybkobieżnej okaże się dla nas trafioną inwestycją?

Dlaczego zakup bramy szybkobieżnej okaże się dla nas trafioną inwestycją?

Bramy szybkobieżne zapewniają skuteczne odgrodzenie od siebie dwóch przestrzeni. Dzięki temu możemy uzyskać większą kontrolę nad organizacją pracy w danym miejscu, co zwiększa jej produktywność oraz efektywność. Bramy szybkobieżne są zbudowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, a mechanizm samonaprawy przedłuża ich żywotność.

Bramy szybkobieżne rolowane otwierają się z dużą prędkością, co usprawnia przemieszczenie się i przyśpiesza procesy logistyczne zapobiegając przestojom.

Niskie wymagania montażowe i wysoka żywotność bram szybkobieżnych

Nowoczesne bramy szybkobieżne produkowane są z PCV wysokiej jakości dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Zastosowane materiały sprawiają, że są solidne i niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo dobrze radzą sobie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Są odporne na wpływ czynników atmosferycznych. Kluczową zaletą bram szybkobieżnych są ich niskie wymagania montażowe.

Bogata oferta bram szybkobieżnych umożliwia zakup produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb danego miejsca. Dostępne są produkty o wysokiej klasie ognioodporności i izolacji termicznej. To od indywidualnych preferencji i potrzeb użytkowników zależy, na jaki produkt się zdecydują. Nasi eksperci pozostają do dyspozycji i służą fachowym wsparciem podczas wyboru najlepszego rozwiązania.