KONTAKT

kontakt2

Siedziba firmy

PHU Systemo

ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie
Śląskie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel. 32 762 81 73
fax. 32 762 81 73
mob.728 491 909
mail. biuro@systemo.com.pl

Jesteśmy producentami niezawodnych bram szybkobieżnych

Od wielu lat pomagamy naszym Klientom w wyborze bram szybkobieżnych. Satysfakcja z udanego zakupu to dla nas priorytet podczas doboru idealnego produktu. Dlatego też każda inwestycja poprzedzona jest analizą potrzeb Klienta oraz dostosowaniem naszych propozycji do oczekiwań przyszłych użytkowników bramy szybkobieżnej.

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Najwyższa jakość połączona z rozbudowanymi funkcjonalnościami sprawia, że wybór naszej bramy szybkobieżnej to udana inwestycja. Oferowane przez nas produkty służą bezawaryjnie przez wiele lat, dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym materiałom oraz zastosowaniu mechanizmu samonaprawy. Przedłuża on ich trwałość i funkcjonalność.

Wygląd bramy można bez trudu dopasować do charakteru danego miejsca. Schludna estetyka oraz szeroka gama dostępnych kolorów sprawia, że brama staje się idealnym dopełnieniem pomieszczenia,  w którym jest zamontowana.

Skorzystaj z fachowego doradztwa

Oferujemy pełną opiekę posprzedażową. Podczas awarii bramy szybkobieżnej możesz liczyć na szybką pomoc udzieloną przez doświadczonych specjalistów. Nasi eksperci służą fachowym doradztwem także na etapie wyboru przegrody, zapewniając wykonanie obmiarów i optymalne dopasowanie produktu.

Skorzystaj z wiedzy eksperckiej i ciesz się z udanego zakupu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.