KONTAKT

kontakt2

Siedziba firmy

PHU Systemo

ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie
Śląskie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel. 32 762 81 73
fax. 32 762 81 73
mob.728 491 909
mail. biuro@systemo.com.pl

Kiedy warto zdecydować się na bramę szybkobieżną?

Bramy szybkobieżne to produkty solidne i odpowiednie na długi okres intensywnego użytkowania. Są szybkie, a przy tym niezawodne. Posiadają mechanizm samonaprawy. To doskonałe rozwiązanie sprawdzi się w miejscach intensywnie eksploatowanych. Polecamy je szczególnie do hal produkcyjnych, hurtowni, sklepów lub pomieszczeń czystych. Bramy szybkobieżne znajdują zastosowanie także w przemyśle farmaceutycznym.

Montaż bramy szybkobieżnej to rozwiązanie cechujące się uniwersalnością i wysoką funkcjonalnością. Aby inwestycja wiązała się jednak z oczekiwaną satysfakcją brama powinna pochodzić od renomowanego producenta. To gwarancja zastosowania najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii.

Bramy szybkobieżne dla przemysłu spożywczego

Bramy szybkobieżne posiadają również atest higieniczny umożliwiający zastosowanie ich w przemyśle spożywczym. Dwie bramy szybkobieżne zamontowane w pomieszczeniu pełniącym funkcję korytarza lub przedsionka mogą z powodzeniem odgrodzić od siebie przestrzenie wymagające utrzymania różnych temperatur. Wykorzystanie funkcji elektrycznego zaprogramowania systemów sterujących umożliwia uzależnienie otwierania się bramy od zamknięcia drugiej przegrody. Dzięki temu można stworzyć śluzę skutecznie odgradzającą od siebie dwa pomieszczenia.

Brama szybkobieżna pozwala na swobodne przejście zarówno ludziom, jak i przewożonym towarom. System umożliwiający pełne uniesienie przegrody poprzez nawinięcie płaszcza na wał sprawia, że transportowany towar nie ma żadnego kontaktu z przegrodą, dzięki czemu nie ulega zanieczyszczeniu.