KONTAKT

kontakt2

Siedziba firmy

PHU Systemo

ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie
Śląskie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel. 32 762 81 73
fax. 32 762 81 73
mob.728 491 909
mail. biuro@systemo.com.pl

NAJCIEPLEJSZA BRAMA GARAŻOWA KRISPOL

Najcieplejsza_brama_garażowa_krispol_60_mm

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę bram garażowych VENTE K2 RFS 60 – najcieplejszych bram marki KRISPOL. Miały one swoją premierę podczas tegorocznych targów BUDMA, przykuwając uwagę mediów, naszych Partnerów Handlowych oraz klientów detalicznych.

Kolekcja VENTE K2 RFS 60 jest przełomowym krokiem w rozwoju naszej sztandarowej grupy produktowej, w której ważną rolę odgrywają bramy Krispol. To między innymi efekt obserwacji kierunków rozwoju współczesnego budownictwa, które zmierza ku rosnącej energooszczędności. Wychodząc naprzeciw tym trendom przygotowaliśmy ofertę, która skutecznie zachęci Państwa do zainteresowania się tym przełomowym produktemy. Jako lider innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii i designu Krispol chce cały czas być jak najbliżej Państwa potrzeb. W tym celu zadbaliśmy o to, aby najcieplejsze bramy marki KRISPOL były cenowo dostępne dla jak najszerszego grona Państwa Klientów! Warto włączyć je do swojej sprzedaży z uwagi na doskonałą renomę, jaką cieszą się wśród odbiorców, a także niezawodne parametry pozwalające na odczuwanie realnych korzyści. Dzięki firmie Krispol, bramy nabierają dzisiaj całkiem nowego znaczenia. Stają się integralnymi częściami budynków, dopasowanymi do nich tak pod kątem funkcjonalności, jak również designu.  Szukasz produktów Krispol w Krakowie i na Śląsku? Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę i zaproponujemy indywidualne rozwiązania.

CO WYRÓŻNIA BRAMY VENTE K2 RFS 60?

Istotą innowacji są solidne panele garażowe o kształcie chroniącym palce, grubości aż 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m2K]. To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,9 [W/m²K] (brama o wymiarach 5000×2500 mm). Panel zachowuje grubość 60 mm na całej swojej wysokości – także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami.

Sekret najcieplejszej bramy KRISPOL tkwi jednak nie tylko w grubszym panelu. Wyposażyliśmy ją we wzmocniony system uszczelnień, na który składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego panela: uszczelka dwuwargowa i dodatkowa uszczelka jednowargowa.

W bramach VENTE K2 RFS 60 standardowo stosujemy dodatkową uszczelkę obwodową (boczną i górną) o specjalnej konstrukcji, która zapewnia niwelację mostków termicznych pomiędzy ścianą a kątownikami. W połączeniu z rozszerzonym uszczelnieniem dolnym i uszczelkami międzysekcyjnymi zapewnia ona znakomitą jakość izolacji całej bramy.

Zastosowaliśmy także rozwiązanie znane z innych bram KRISPOL – kształt łuku górnego zaprojektowany tak, aby optymalnie dociskał górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna

BEZKOMPROMISOWA ESTETYKA

Pracując nad konstrukcją nowej bramy nie zapomnieliśmy o tym, z czego od lat słynie marka KRISPOL, czyli bezkompromisowej estetyce. Bramy VENTE K2 RFS 60 zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń i są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME.
Klienci mogą wybierać spośród ponad 250 kolorów – 210 barw RAL i ponad 40 oklein! Jednym z tym dekorów jest niepowtarzalna Sosna antyczna, dostępna tylko w KRISPOL. Dodatkowo, w trosce o każdy detal i wygląd bramy także z wnętrza garażu, standardowo malujemy okucia zgodnie z wewnętrznym kolorem paneli.

WYPOSAŻENIE W DODATKI I ZABEZPIECZENIA

W szerokiej gamie dodatków znajduje się między innymi zamek z możliwością wyboru ryglowania dwustronnego, rygiel, 21 wzorów detali dekoracyjnych, a także okno L60 z potrójnym pakietem szybowym o współczynniku U=1,21 [W/m2K]. Standardowym wyposażeniem bram VENTE K2 RFS 60 jest zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, bezpieczna konstrukcja paneli, osłony na rolki jezdne, a w bramach automatycznych – wyłącznik przeciążeniowy.

Jak widzisz, dysponujemy wieloma metodami pozwalającymi na to idealne dopasowanie bram Krispol do konkretnych potrzeb naszych klientów. Chętnie wykonamy projekt również dla Ciebie, korzystając z własnego doświadczenia i bogatego asortymentu Krispol.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie bram Krispol. W Krakowie, ale też na całym Śląsku i w pobliskich regionach działają nasi specjaliści, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Proponujemy konsultacje bezpośrednio w Twojej firmie, co pozwoli nam na najlepsze dopasowanie bramy Krispol do charakteru danego miejsca.