KONTAKT

kontakt2

Siedziba firmy

PHU Systemo

ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie
Śląskie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel. 32 762 81 73
fax. 32 762 81 73
mob.728 491 909
mail. biuro@systemo.com.pl

TAKTYKA NA MROŹNE DNI

taktyka_na_mroźne_dniW naszej promocji zachęcamy klientów do wyboru najlepszej taktyki, czyli konfiguracji promocyjnych produktów Krispol. Przypominamy, że im więcej kupią, tym więcej zyskają. Oferta specjalna jest na tyle szeroka, że każdy klient znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno ten poszukujący kompleksowego wyposażenia domu, jak i wybranych produktów. Maksymalne rabaty dla klientów detalicznych sięgają 65%! Hasło i oprawa wizualna promocji nawiązują także do piłki nożnej i znakomicie przez klientów ocenianej obecności marki Krispol podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy.

Aby przyciągnąć do Państwa punktów sprzedaży maksymalną liczbę klientów, promocję wspieramy rozbudowaną kampanią reklamową. Informacje o promocji będą widoczne w wyszukiwarce Google, mediach branżowych, naszym serwisie www i profilu na Facebooku. Już wkrótce otrzymają Państwo także przesyłkę kurierską z pakietem materiałów marketingowych do punktu sprzedaży. Znajduje się w niej duży
plakat B2, plakat do standów z bramkarzem oraz 100 ulotek dla klientów odwiedzających Państwa salon. Poniżej przedstawiamy szczegółowe zasady zimowej promocji. Zaoferowanie tak atrakcyjnych cen wymaga współudziału naszych Partnerów w promocji. Prosimy o zwrócenie uwagi na wysokości promocyjnych cen dla Partnera Handlowego oraz promocyjnych cen detalicznych.

Promocja ważna od 21.11.2013 do 20.01.2014.